39
03.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ustawić na granicy z Rosją mur taki jak na Białorusi.
(2022.03.03)

info

11  
  4
Port który został stworzony do współpracy z FR, jako idealne miejsce teraz nie spełnia swojego zadania. Brawo! zanim przypłyną do nas pierwsze barki przez kanał jeszcze dużo wody upłynie a i tak będzie to połączenie wykorzystywane tylko przez przemysł ciężki w celu transportowania gabarytów bo nic innego tą drogą do 3 miasta nie popłynie
(2022.03.03)

info

16  
  9
przyjąć ale nie zapłacić :)
(2022.03.03)

info

3  
  2
Na giełdach nie traderzy nie kupują rosyjskiej ropy. W Rosji zamknęły się sklepy sieci H&M i IKEA. Wydawało mi się, że kasa rządzi światem. Może są jednak jakieś granice? Chwała Ukrainie!
(2022.03.03)
Podobno jakaś z elblaska firma importuje sol drogowa z bialorusi.
Gadają (2022.03.03)

info

3  
  0
Kasa rządzi światem. Więc siedzimy cichutko i za faktury od Gazpromu grzecznie przelewy wysyłamy. Nie klaszczemy ale płacimy machinie wojennej. Nie przeżywałbym tak z tą prawilnością. To specjaliści od marketingu i PR doradzili butikom się zamknąć. Niedługo każdy sklep w którym nie zawiśnie ukraińska flaga lub symbol, który nie odprowadza pomocy dla Ukrainy zacznie być bojkotowany przez prawdziwych Polaków. Wiecie dlaczego im pomagamy ? Bo są naszą tarczą i buforem przez Rosją. Na wojny domowe w Somalii czy Syrii mieliśmy wywalone i taka jest prawda.
(2022.03.03)
Jak nic nie będą przeładowywać, to z czego utrzyma się port? I kto zapłaci kary dla kontrahentów?
roio (2022.03.03)
@roio - Skorópa
(2022.03.03)
Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. Bo przez cieśninę Piławską zmuszeni byśmy byli prosić Rosjan i od ich widzi mi się musielibyśmy czekać na zgodę. .Wszyscy normalni ludzie to wiedzą i popierają budowę tego przekopu. Są oczywiście i tacy (być może to są już zielone ludziki czytaj ludzie Putina)którzy nadal są przeciwni temu przekopowi.
(2022.03.03)
napiszcie ile jeszcze można ludzi okradać na paliwie
(2022.03.03)

info

1  
  0