UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. Bo przez cieśninę Piławską zmuszeni byśmy byli prosić Rosjan i od ich widzi mi się musielibyśmy czekać na zgodę. .Wszyscy normalni ludzie to wiedzą i popierają budowę tego przekopu. Są oczywiście i tacy (być może to są już zielone ludziki czytaj ludzie Putina)którzy nadal są przeciwni temu przekopowi.