UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. Bo przez cieśninę Piławską zmuszeni byśmy byli prosić Rosjan i od ich widzi mi się musielibyśmy czekać na zgodę. .Wszyscy normalni ludzie to wiedzą i popierają budowę tego przekopu. Są oczywiście i tacy (być może to są już zielone ludziki czytaj ludzie Putina)którzy nadal są przeciwni temu przekopowi.


Anuluj