UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Port który został stworzony do współpracy z FR, jako idealne miejsce teraz nie spełnia swojego zadania. Brawo! zanim przypłyną do nas pierwsze barki przez kanał jeszcze dużo wody upłynie a i tak będzie to połączenie wykorzystywane tylko przez przemysł ciężki w celu transportowania gabarytów bo nic innego tą drogą do 3 miasta nie popłynie