UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kasa rządzi światem. Więc siedzimy cichutko i za faktury od Gazpromu grzecznie przelewy wysyłamy. Nie klaszczemy ale płacimy machinie wojennej. Nie przeżywałbym tak z tą prawilnością. To specjaliści od marketingu i PR doradzili butikom się zamknąć. Niedługo każdy sklep w którym nie zawiśnie ukraińska flaga lub symbol, który nie odprowadza pomocy dla Ukrainy zacznie być bojkotowany przez prawdziwych Polaków. Wiecie dlaczego im pomagamy ? Bo są naszą tarczą i buforem przez Rosją. Na wojny domowe w Somalii czy Syrii mieliśmy wywalone i taka jest prawda.


Anuluj