Wybrany wątek opinii
Na giełdach nie traderzy nie kupują rosyjskiej ropy. W Rosji zamknęły się sklepy sieci H&M i IKEA. Wydawało mi się, że kasa rządzi światem. Może są jednak jakieś granice? Chwała Ukrainie!
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Kasa rządzi światem. Więc siedzimy cichutko i za faktury od Gazpromu grzecznie przelewy wysyłamy. Nie klaszczemy ale płacimy machinie wojennej. Nie przeżywałbym tak z tą prawilnością. To specjaliści od marketingu i PR doradzili butikom się zamknąć. Niedługo każdy sklep w którym nie zawiśnie ukraińska flaga lub symbol, który nie odprowadza pomocy dla Ukrainy zacznie być bojkotowany przez prawdziwych Polaków. Wiecie dlaczego im pomagamy ? Bo są naszą tarczą i buforem przez Rosją. Na wojny domowe w Somalii czy Syrii mieliśmy wywalone i taka jest prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Rzadko bo rzadko ale czasami mądre, nienacechowane zbędnymi emocjami pokroju ukraińskiego "od sierca"można na portelu przeczytać. To miłe
Do moderacji
Odpowiedz
0
0