Wybrany wątek opinii
Chciałbym zapytać jak dzisiaj się czują ci którzy byli przeciwni przekopowi ???? Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. Bo przez cieśninę Piławską zmuszeni byśmy byli prosić Rosjan i od ich widzi mi się musielibyśmy czekać na zgodę. .Wszyscy normalni ludzie to wiedzą i popierają budowę tego przekopu. Są oczywiście i tacy (być może to są już zielone ludziki czytaj ludzie Putina)którzy nadal są przeciwni temu przekopowi.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
"widzimisię"jest rzeczownikiem oznacza kaprys i piszemy je łącznie - tak tylko podpowiadam :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Łódź ani Mielec nie ma przekopu. I jakoś istnieją. Do Warszawy jest przekop, ale nie jest używany i zarósł. Są przekopy do Helu, Ustki, Kołobrzegu, Łeby, Władysławowa, a jakoś te porty nie konkurują z Gdańskiem. Czyli brak możliwości przepłynięcia przez Cieśninę Piławska nie jest katastrofą dla nikogo. A podobno najlepszy środek transportu - żegluga śródlądowa, nie istnieje w Polsce, chociaż kiedyś istniała, przynajmniej na Odrze.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
"Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. "
Bardzo droga możliwość. 3 000 000 000 zł podatków uczciwych obywateli za możliwość pływania do Gdańska przez zatokę, bo rzekami Żuław to tylko mięczaki pływają i małe łódeczki. .. a nam chodzi o TRANSATLANTYKI, KRĄŻOWNIKI i ŁODZIE PODWODNE ! ! ! i jeszcze KONTENEROWCE, bo na parkingu dla TiRów marnieje bogata infrastruktura służąca przeładunkowi kontenerów na ląd by mogły drogą szybkiego ruchu oraz kolejami wysokich prędkości opuścić nasze miasto i trafić do miejsc przeznaczenia. .. NIEPRAWDAŹ ? ! Wystarczy do utopionych w płytkich wodach Zalewu Wiślanego dorzucić drugie tyle i już kacza dewastacja będzie miała szanse na bycie inwestycją. .. ! Póki co parking dla TiRów spokojnie obsłuży kontenerowce 1 TEU.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@GłębokaMyśl - Mam nadzieję że się nie rozmnożyłeś i nie rozmnożysz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Zapytaj taką jedną onucę co tu do znudzenia o kaczym dole gada.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@prrrrrr - Nadzieja jest matką wszystkich głupców.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0