UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na giełdach nie traderzy nie kupują rosyjskiej ropy. W Rosji zamknęły się sklepy sieci H&M i IKEA. Wydawało mi się, że kasa rządzi światem. Może są jednak jakieś granice? Chwała Ukrainie!
Na giełdach nie traderzy nie kupują rosyjskiej ropy. W Rosji zamknęły się sklepy sieci H&M i IKEA. Wydawało mi się, że kasa rządzi światem. Może są jednak jakieś granice? Chwała Ukrainie!