UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na giełdach nie traderzy nie kupują rosyjskiej ropy. W Rosji zamknęły się sklepy sieci H&M i IKEA. Wydawało mi się, że kasa rządzi światem. Może są jednak jakieś granice? Chwała Ukrainie!


Anuluj