83
18.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pisowcy to jedynie potrafią nas zadłużać. Jak oni muszą nienawidzieć swoich dzieci i wnuków że robią wszystko byśmy byli najbiedniejszym narodem Europy
8* (2022.02.18)
Atmosfera nie taka, ha ha! Weźmiesz zasiłek to atmosfera od razu lepsza!
(2022.02.18)
Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..
Cebula (2022.02.18)
To nie tak że Polacy nie potrafią. To wina partii. To działania nieudaczników sprawiają że tutaj jest jak jest
Cebula (2022.02.18)
@Cebula - Kto chciał stocznie sprzedawać biznesmenom z Kataru ?
LucynaŁupina (2022.02.18)
Dobrze, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze tylko reforma administracyjna i oderwanie Elbląga od szuwarowo-bagiennego i będzie fest. Będzie to jakaś rekompensata za marginalizowanie tego miasta przez polskie władze od czasów powojennych.
laskipaa (2022.02.18)
Sufit Ci spadł na głowę. To ma przekop do pracy ? Robolem jesteś, że klapki masz tylko na stolarnie. Węgiel będziesz przerzucał albo jak mawiał Premier będziemy rowy kopać, jedni kopać, Miasto jest pełne firm rozwojowych ale wybacz do dobrej pensji potrzeba predyspozycji i zaangażowania. Handlowiec wyciąga 7-8tys netto, księgowa lekko 6 tys i takie są zarobki w mieście. A ile zarabia ogarnięty gość od remontów mieszkań ? Więcej niż prawnik czy lekarz jak mu się chce.
(2022.02.18)
@LucynaŁupina - Rozmowa prowadzona samemu z sobą to trzeba jednak mieć coś z łbem.
(2022.02.18)
Niektórzy sobie chwalą pracę w wojsku. Sąsiad mówił że jest kapelanem jak jego ojciec i nie narzeka
:-) (2022.02.18)
Magia naszego Państwa. Tyłki się zaczęły palić i nagle znajduje się 36,5 miliona na podpisanie umowy z Inwestorem. A na pogłębianie toru wodnego dodatkowe środki w przetargu się nie znalazły.
(2022.02.18)