A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@PO Komunistyczne Odrodzenie, skoro został zlikwidowany przez Tuska to czemu PiS chciał budować prom w Szczecinie skoro nie ma w Polsce przemysłu stoczniowego?
Myślę, że to kwestia czasu. Aby przekop miał rację bytu potrzebne będzie własna pogłębiarka. A to wszystko jest czas, patenty itd.
Polski nie było 100 lat na mapie Europy, jedna wojna, druga wojna. Bieda i głód. A Ty porównujesz nas do USA. Więcej rozwagi.
,, jak statki na niebie. .. "jacht i barka to nie statki. no chyba, że ktoś intelektualnie jest w przedszkolu.
@LucynaŁupina - Oczywiście, że Elbląg skorzysta najwięcej budując wielki port, nasze okno na świat ale równie ważny jest rozwój całego naszego regionu który ma szansę stać się kurortem na miarę Saint-Tropez czy naszej własnej polskiej Chorwacji. Nie ludzmy się, że to nasze opus magnum powstało by gdyby nie osobiste, wielkie zaangażowanie Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego dla którego Elbląg, co zresztą zawsze podkreśla jest najważniejszym miastem w Polsce zaraz po jego rodzinnej Warszawie.
Dzięki budowie kanału na Mierzei Wiślanej jednostki o zanurzeniu do 4,5 m, długości do 100 m oraz szerokości do 20 m będą mogły przepływać z Zatoki Gdańskiej na Zalew Wiślany.
@TeofilSkorupa - Dokładnie. Prezes Kaczyński szczególnie umiłował sobie nasz Elbląg.