Wybrany wątek opinii
Marzy mi się, aby w Elblągu dzięki przekopowi pojawiła się dobra praca, które NIE jest w wojsku, ani NIE jest to praca w stolarstwie.
Do moderacji
Odpowiedz
63
5
W wojsku fala odejść. Młodzi przyszli, zobaczyli jak jest i składają kwity. Niby 4 tys zarobki, ale atmosfera w pracy, że się człowiekowi żyć tam odechciewa.
Do moderacji
Odpowiedz
52
13
To niby jaką pracę ma dać ci przekop bo moim zdaniem prace będzie miała tylko pogłębiarka.
Do moderacji
Odpowiedz
36
17
Atmosfera nie taka, ha ha! Weźmiesz zasiłek to atmosfera od razu lepsza!
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..
Do moderacji
Odpowiedz
15
6
Sufit Ci spadł na głowę. To ma przekop do pracy ? Robolem jesteś, że klapki masz tylko na stolarnie. Węgiel będziesz przerzucał albo jak mawiał Premier będziemy rowy kopać, jedni kopać, Miasto jest pełne firm rozwojowych ale wybacz do dobrej pensji potrzeba predyspozycji i zaangażowania. Handlowiec wyciąga 7-8tys netto, księgowa lekko 6 tys i takie są zarobki w mieście. A ile zarabia ogarnięty gość od remontów mieszkań ? Więcej niż prawnik czy lekarz jak mu się chce.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
Załóż firmę, będziesz zadowolony.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@Grażyna K - Oj Grazyna to niby jaką pracę ma CI dać ten przekop, ?
- ka
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Bo wojsko wygląda fajnie na defiladach a rzeczywistość była i jest inna.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Pewnie chciałbyś być dokerem?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Tora tora - A co to sprawdzian z polskiego, jężeli tak to sprawdź znaki interpunkcyjne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Możesz zawsze zostać lekarzem, architektem, prawnikiem, inżynierem budownictwa. Wystarczy odejść od budki z piwem i swoje kroki skierować do szkoły
Do moderacji
Odpowiedz
3
0