Wybrany wątek opinii

Marzy mi się, aby w Elblągu dzięki przekopowi pojawiła się dobra praca, które NIE jest w wojsku, ani NIE jest to praca w stolarstwie.
(2022.02.18)
W wojsku fala odejść. Młodzi przyszli, zobaczyli jak jest i składają kwity. Niby 4 tys zarobki, ale atmosfera w pracy, że się człowiekowi żyć tam odechciewa.
(2022.02.18)
To niby jaką pracę ma dać ci przekop bo moim zdaniem prace będzie miała tylko pogłębiarka.
Grażyna K (2022.02.18)
Atmosfera nie taka, ha ha! Weźmiesz zasiłek to atmosfera od razu lepsza!
(2022.02.18)
Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..
Cebula (2022.02.18)
Sufit Ci spadł na głowę. To ma przekop do pracy ? Robolem jesteś, że klapki masz tylko na stolarnie. Węgiel będziesz przerzucał albo jak mawiał Premier będziemy rowy kopać, jedni kopać, Miasto jest pełne firm rozwojowych ale wybacz do dobrej pensji potrzeba predyspozycji i zaangażowania. Handlowiec wyciąga 7-8tys netto, księgowa lekko 6 tys i takie są zarobki w mieście. A ile zarabia ogarnięty gość od remontów mieszkań ? Więcej niż prawnik czy lekarz jak mu się chce.
(2022.02.18)
Niektórzy sobie chwalą pracę w wojsku. Sąsiad mówił że jest kapelanem jak jego ojciec i nie narzeka
:-) (2022.02.18)
Załóż firmę, będziesz zadowolony.
miswciazzywy (2022.02.18)
@Grażyna K - Oj Grazyna to niby jaką pracę ma CI dać ten przekop, ? - ka
Tora tora (2022.02.18)
Bo wojsko wygląda fajnie na defiladach a rzeczywistość była i jest inna.
zbychu (2022.02.18)
Pewnie chciałbyś być dokerem?
Jerzy A. (2022.02.18)
@Tora tora - A co to sprawdzian z polskiego, jężeli tak to sprawdź znaki interpunkcyjne.
Grażyna k (2022.02.19)
Możesz zawsze zostać lekarzem, architektem, prawnikiem, inżynierem budownictwa. Wystarczy odejść od budki z piwem i swoje kroki skierować do szkoły
ramzes (2022.02.20)
Powrót do komentarzy