UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze tylko reforma administracyjna i oderwanie Elbląga od szuwarowo-bagiennego i będzie fest. Będzie to jakaś rekompensata za marginalizowanie tego miasta przez polskie władze od czasów powojennych.
laskipaa