UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze tylko reforma administracyjna i oderwanie Elbląga od szuwarowo-bagiennego i będzie fest. Będzie to jakaś rekompensata za marginalizowanie tego miasta przez polskie władze od czasów powojennych.

laskipaa

Anuluj