UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..

Cebula

Anuluj