UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..
Cebula
Co to jest dobra praca wg ciebie ? Ja bym chciał taką pracę z której partia nie będzie mi kraść 80 % w pitach citach vatach akcyzach składkach marżach spółek państwowych. ..
Cebula