Wybrany wątek opinii

Nieuchronnie zbliża się do ukończenia nieprawdopodobnej szansy rozwoju Elbląga. Oczywiście celem nadrzędnym przekopu jest bezpieczeństwo narodowe. Przypomnijmy, że program "Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską"uruchomił premier Jarosław Kaczyński w listopadzie 2007.
LucynaŁupina (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Oczywiście, że Elbląg skorzysta najwięcej budując wielki port, nasze okno na świat ale równie ważny jest rozwój całego naszego regionu który ma szansę stać się kurortem na miarę Saint-Tropez czy naszej własnej polskiej Chorwacji. Nie ludzmy się, że to nasze opus magnum powstało by gdyby nie osobiste, wielkie zaangażowanie Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego dla którego Elbląg, co zresztą zawsze podkreśla jest najważniejszym miastem w Polsce zaraz po jego rodzinnej Warszawie.
TeofilSkorupa (2022.02.18)
@TeofilSkorupa - Dokładnie. Prezes Kaczyński szczególnie umiłował sobie nasz Elbląg.
LucynaŁupina (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Rozmowa prowadzona samemu z sobą to trzeba jednak mieć coś z łbem.
(2022.02.18)
To takie niewiarygodne, że jest nas więcej? Żółć zalewa?
LucynaŁupina (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Polski łat też uruchomił kaczynski. Przekop to kolejna Kłoda pod nogi Polaków
Szkodnik kaczynski (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Słońce narodu! Kim Jong Jarosław II
Krzychu (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Elbląg jest tak zwinięty że już nic go nie rozwinie
Art:) (2022.02.18)
@TeofilSkorupa - napisz tomik wierszy pochwalnych może ktoś to wyda. .. .spólka srerbna np. .. żenada te twoje wizje. .. obudz się jaki port, jakie saint tropez. .. szuwary błoto piach i komary jedynie. .. .
Art:) (2022.02.18)
@LucynaŁupina - ciebie też, razem z kotem macie trójkącik
Art:) (2022.02.18)
on ma rozdwojenie jaźni, raz łupina, potem skorupa, ale zawsze ten sam beton
(2022.02.18)
jak ktoś mózg rożcieńczał siarką la patyk przez kupę la to co się dziwić jego biuro to sklep spozywczy koło Shela
(2022.02.18)
@TeofilSkorupa - @LucynaŁupina. Powiedzcie klakierzy dojnej zmiany, co jest takiego wyjątkowego w walorach smakowych kaczego zada, że nie możecie się oderwać od wylizywania go na glanc ? Nie żeby GM miała zamiar wam pomagać, czy konkurować. GM kieruje zwykła ciekawość. ..
GłębokaMyśl (2022.02.22)
Powrót do komentarzy