A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To takie niewiarygodne, że jest nas więcej? Żółć zalewa?
@LucynaŁupina - Polski łat też uruchomił kaczynski. Przekop to kolejna Kłoda pod nogi Polaków
Załóż firmę, będziesz zadowolony.
@LucynaŁupina - Pisowcy tacy są
Mogli wykorzystać do budowy słynną stępkę promu, który nigdy nie powstanie. Żałosna, nieudolna PiSlandia z kosmicznymi ambicjami i zerowym pojęciem o czymkolwiek innym niż to jak wyprowadzić miliony i za nic nie odpowiadać.
Cała filozofia pis, tylko co się będzie działo i po co te statki będą pływały - nie wiadomo.
@Taka sytuacja - To chyba nie jest artykuł o PKS. .. Wszyscy mówią, że przekop się opłaci, od lewa do prawa, już nawet Platforma Obywatelska Komunistyczne Odrodzenie tego chce. A pozostały jeszcze osoby w tym kraju, które myślą jak Putin. Ogarnijcie się, wasza partia pozwala już myśleć inaczej.
Jak amerykanie czołgi benzynowe opylili to i na pogłębiarkę mogło się znaleźć. Nie żeby na jakby niesubordynacji My naród północy zarabiamy, może tak się składa unijnie
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Widać, że wyznawca słońca narodu Kim Jong Jarosława II sie odezwał buhaaaa
@LucynaŁupina - Słońce narodu! Kim Jong Jarosław II