UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeszcze tylko reforma administracyjna i oderwanie Elbląga od szuwarowo-bagiennego i będzie fest. Będzie to jakaś rekompensata za marginalizowanie tego miasta przez polskie władze od czasów powojennych.

laskipaa