Wybrany wątek opinii
Polska nie umie wyprodukować takiej pogłębiarki? Amerykanie na Marsa chcą lecieć, a Polscy pogłębiarki zbudować nie potrafią haha
Do moderacji
Odpowiedz
79
9
Niestety nie może, bo przemysł stoczniowy został zlikwidowany przez Tuska i jego rząd. Mamy stocznie w Hamburgu
Do moderacji
Odpowiedz
50
71
To i tak lepiej niż mieliby to zrobić chińczyki.
Do moderacji
Odpowiedz
27
6
Pewnie umiała kiedyś ale pod rządami obecnej i poprzedniej władzy umiejętności - czytaj fachowcy - rozjechali się poświecie.
Ale póki co stępka w Szczecinie jest gotowa, poświęcona, obgadana w TV i nity "złote"solidnie wbite. Pozdrawiam wszystkich miłośników dawnej Polski stoczniowo-morskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
Myślę, że to kwestia czasu. Aby przekop miał rację bytu potrzebne będzie własna pogłębiarka. A to wszystko jest czas, patenty itd.
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Polski nie było 100 lat na mapie Europy, jedna wojna, druga wojna. Bieda i głód. A Ty porównujesz nas do USA. Więcej rozwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
14
Do moderacji
Odpowiedz
15
11
Do moderacji
Odpowiedz
14
11
Do moderacji
Odpowiedz
16
10
To nie tak że Polacy nie potrafią. To wina partii. To działania nieudaczników sprawiają że tutaj jest jak jest
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
@Cebula - Kto chciał stocznie sprzedawać biznesmenom z Kataru ?
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
@LucynaŁupina - Pisowcy tacy są
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@Taka sytuacja - To chyba nie jest artykuł o PKS. .. Wszyscy mówią, że przekop się opłaci, od lewa do prawa, już nawet Platforma Obywatelska Komunistyczne Odrodzenie tego chce. A pozostały jeszcze osoby w tym kraju, które myślą jak Putin. Ogarnijcie się, wasza partia pozwala już myśleć inaczej.
Do moderacji
Odpowiedz
6
10
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Widać, że wyznawca słońca narodu Kim Jong Jarosława II sie odezwał buhaaaa
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@PO Komunistyczne Odrodzenie - To gdzie te miliardy na inwestycje PiSu przez siedem lat ich rzadu poszły????? Stępka sama pochłoneła 14 milionow do kieszeni towarzyszy z PiSu. .. Wszystko w piach i bla, bla, bla. Nieudacznicy.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@8* - ZGADZAM SIE Z TYM KOMENTARZEM W 100% brawoooo ty :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Cebula - A ci nieudacznicy to kto? Chińczycy, Żydzi, Anglicy, Marsjanie? Nie to też Polacy co potwierdza że nie potrafią. Nie potrafią rządzić tym, którzy też nie potrafią.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@LucynaŁupina - Ale Polski nie było na mapach bo najpierw sprzedał ją ruskim pazerny polski kler wystraszony egzekucjami Kościuszki, potem wykończyli pazerne cwaniaki. Teraz też rządzą cwaniaki z klerem - domyśl się co to wróży.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@8* - głównodowodzący dzieci ani wnuków nie ma. Miał brata ale go wykończył, a kotu dług zwisa.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Premier odbudował nasz przemysł stoczniowy w Szczecinie łącznie z promem Batory. dajcie już spokój Tuskowi, bo się okaże że źle działający Premier i nie tylko, to też jest wina Tuska.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Jeśli PO to komuniści to czemu rzekomo sprzedają stocznie. Kiedy komuniści je budowali akurat. Program zbliżony do komuny to ma akurat PiS i ich marzenia o upaństwowieniu stoczni, górnictwa i hotelarstwa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@PO Komunistyczne Odrodzenie - przecież już uratowany przez PiS, prom nowoczesny w budowie, elektrownia Ostrołęka już na ukończeniu, brawo
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@LucynaŁupina - przerobią stępkę z nowoczesnego promu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ferdinand SICHAU budował parowe pogłębiarki prawie100 lat temu w Elblągu. .. no to schodzimy na pisowskie psy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@PO Komunistyczne Odrodzenie - rydzyk zbierał cegiełki na stocznię??
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Taka sytuacja - no i rydzyk "pomógł"co prawda nie wiadomo gdzie się podziały cegiełki, ale nadzieja umiera ostatnia
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@8* - Kaczor nie ma dzieci i wątpię czy kiedykolwiek miał kobietę. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
ale ma różne buty
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Wszystko ten Tusk, ale teraz zato to jest jak w bajce
Do moderacji
Odpowiedz
0
0