Wybrany wątek opinii

Polska nie umie wyprodukować takiej pogłębiarki? Amerykanie na Marsa chcą lecieć, a Polscy pogłębiarki zbudować nie potrafią haha
(2022.02.18)
Niestety nie może, bo przemysł stoczniowy został zlikwidowany przez Tuska i jego rząd. Mamy stocznie w Hamburgu
PO Komunistyczne Odrodzenie (2022.02.18)
To i tak lepiej niż mieliby to zrobić chińczyki.
(2022.02.18)
Pewnie umiała kiedyś ale pod rządami obecnej i poprzedniej władzy umiejętności - czytaj fachowcy - rozjechali się poświecie. Ale póki co stępka w Szczecinie jest gotowa, poświęcona, obgadana w TV i nity "złote"solidnie wbite. Pozdrawiam wszystkich miłośników dawnej Polski stoczniowo-morskiej.
cckk (2022.02.18)
Myślę, że to kwestia czasu. Aby przekop miał rację bytu potrzebne będzie własna pogłębiarka. A to wszystko jest czas, patenty itd.
LucynaŁupina (2022.02.18)
Polski nie było 100 lat na mapie Europy, jedna wojna, druga wojna. Bieda i głód. A Ty porównujesz nas do USA. Więcej rozwagi.
LucynaŁupina (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Dobrze że pis odbudował polskie stocznie. Kolejny sukces na ich koncie. Motto pis - "co by tu jeszcze sp. .. .. Ć"
Taka sytuacja (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Pis wszystko naprawia. Tak rozbudowali sieć połączeń PKS że ich długość SPADŁA o ponad 200.000 km. BANDA ŁGARZY I ZŁODZIEII
Taka sytuacja (2022.02.18)
Pisowcy to jedynie potrafią nas zadłużać. Jak oni muszą nienawidzieć swoich dzieci i wnuków że robią wszystko byśmy byli najbiedniejszym narodem Europy
8* (2022.02.18)
To nie tak że Polacy nie potrafią. To wina partii. To działania nieudaczników sprawiają że tutaj jest jak jest
Cebula (2022.02.18)
@Cebula - Kto chciał stocznie sprzedawać biznesmenom z Kataru ?
LucynaŁupina (2022.02.18)
@LucynaŁupina - Pisowcy tacy są
(2022.02.18)
@Taka sytuacja - To chyba nie jest artykuł o PKS. .. Wszyscy mówią, że przekop się opłaci, od lewa do prawa, już nawet Platforma Obywatelska Komunistyczne Odrodzenie tego chce. A pozostały jeszcze osoby w tym kraju, które myślą jak Putin. Ogarnijcie się, wasza partia pozwala już myśleć inaczej.
PO Komunistyczne Odrodzenie (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Widać, że wyznawca słońca narodu Kim Jong Jarosława II sie odezwał buhaaaa
Krzychu (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - To gdzie te miliardy na inwestycje PiSu przez siedem lat ich rzadu poszły????? Stępka sama pochłoneła 14 milionow do kieszeni towarzyszy z PiSu. .. Wszystko w piach i bla, bla, bla. Nieudacznicy.
(2022.02.18)
@8* - ZGADZAM SIE Z TYM KOMENTARZEM W 100% brawoooo ty :)
Krzychu (2022.02.18)
@Cebula - A ci nieudacznicy to kto? Chińczycy, Żydzi, Anglicy, Marsjanie? Nie to też Polacy co potwierdza że nie potrafią. Nie potrafią rządzić tym, którzy też nie potrafią.
(2022.02.18)
@LucynaŁupina - Ale Polski nie było na mapach bo najpierw sprzedał ją ruskim pazerny polski kler wystraszony egzekucjami Kościuszki, potem wykończyli pazerne cwaniaki. Teraz też rządzą cwaniaki z klerem - domyśl się co to wróży.
(2022.02.18)
@8* - głównodowodzący dzieci ani wnuków nie ma. Miał brata ale go wykończył, a kotu dług zwisa.
(2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Premier odbudował nasz przemysł stoczniowy w Szczecinie łącznie z promem Batory. dajcie już spokój Tuskowi, bo się okaże że źle działający Premier i nie tylko, to też jest wina Tuska.
elblążanin48 (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Jeśli PO to komuniści to czemu rzekomo sprzedają stocznie. Kiedy komuniści je budowali akurat. Program zbliżony do komuny to ma akurat PiS i ich marzenia o upaństwowieniu stoczni, górnictwa i hotelarstwa.
Miltiades90 (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - przecież już uratowany przez PiS, prom nowoczesny w budowie, elektrownia Ostrołęka już na ukończeniu, brawo
(2022.02.18)
@LucynaŁupina - przerobią stępkę z nowoczesnego promu
(2022.02.18)
Ferdinand SICHAU budował parowe pogłębiarki prawie100 lat temu w Elblągu. .. no to schodzimy na pisowskie psy. ..
nikt (2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - rydzyk zbierał cegiełki na stocznię??
(2022.02.18)
@Taka sytuacja - no i rydzyk "pomógł"co prawda nie wiadomo gdzie się podziały cegiełki, ale nadzieja umiera ostatnia
(2022.02.18)
@8* - Kaczor nie ma dzieci i wątpię czy kiedykolwiek miał kobietę. ..
(2022.02.18)
ale ma różne buty
(2022.02.18)
@PO Komunistyczne Odrodzenie - Wszystko ten Tusk, ale teraz zato to jest jak w bajce
(2022.02.19)
Powrót do komentarzy