UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sufit Ci spadł na głowę. To ma przekop do pracy ? Robolem jesteś, że klapki masz tylko na stolarnie. Węgiel będziesz przerzucał albo jak mawiał Premier będziemy rowy kopać, jedni kopać, Miasto jest pełne firm rozwojowych ale wybacz do dobrej pensji potrzeba predyspozycji i zaangażowania. Handlowiec wyciąga 7-8tys netto, księgowa lekko 6 tys i takie są zarobki w mieście. A ile zarabia ogarnięty gość od remontów mieszkań ? Więcej niż prawnik czy lekarz jak mu się chce.