86
17.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tam centrum, gdzie najnowsza Biedronka
Chrzaszcz (2022.02.17)
Ja zniszczyłem to miasto? W jaki sposób zniszczyłem to miasto? :D "Ty i tobie podobni", czyli jacy? Z chęcią poznam szczegóły :D
@zz3@ww45 (2022.02.17)
Nie mam nic przeciwko, a wprost przeciwnie, bardzo dobrze, że się buduje na przedmieściach, ale czemu Sródmieście z dzielnicą Osiek na czele, którą widzi każdy wjeżdzający do naszego pięknego miasta pozostaje ciągle jak 50 lat temu ?
(2022.02.17)

info

5  
  0
BEZ ŚCIEM proszę - W całości zgadzam się z Tobą, ale decydenci na Ratuszu zupełnie tego nie widzą z sobie tylko wiadomych nieoficjalnych powodów. Tu tylko zmiana wladzy pomoże. Pamiętam program zagospodarowania przestrzennego św. pamięci prezydenta Jerzego Wilka - Bloki - wieżowce w Srodmieściu, a domki jednorodzinne na peryferiach.
(2022.02.17)

info

4  
  0
@GłębokaMyśl - Zastanawia mnie jak można być tak ograniczonym i zapiekłym w nienawiści do naszego państwa, i wszystkiego co nasze polskie.
TeofilSkorupa (2022.02.17)
@TeofilSkorupa - To są ludzie którym w życiu nie wyszło. Nie zwracajmy na takich uwagi. Może się w życiu nie udać, można takiemu podać rękę, ale tylko jeśli na to zasługuje.
LucynaŁupina (2022.02.17)
I ogrzewanie cię zje.
Miki33 (2022.02.17)
@zz3@ww45 - Co ma RPP do cen mieszkań? To chyba developerzy złodziejsko ustalają takie ceny i ogromny popyt. W Gdańsku sprzedają się nawet za 25 tys. za m2.W Ełku czy Olsztynie nie dziwi 10 tys. za m2.W Elblągu jest jest względnie.
Marcin87 (2022.02.17)
@Marcin87 - Ustala stopy procentowe. Niskie stopy = tani kredyt = górka mieszkaniowa.
@zz3@ww45 (2022.02.17)
@zz3@ww45 - To prawda, a nawet za 2800zl, No ale tez ten sam deweloper postawił kolejne mieszkania np na ul Dąbrowskiego, gdzie cena za m2 to już 7900zl
MilaKa (2022.02.17)