UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam nic przeciwko, a wprost przeciwnie, bardzo dobrze, że się buduje na przedmieściach, ale czemu Sródmieście z dzielnicą Osiek na czele, którą widzi każdy wjeżdzający do naszego pięknego miasta pozostaje ciągle jak 50 lat temu ?