UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mam nic przeciwko, a wprost przeciwnie, bardzo dobrze, że się buduje na przedmieściach, ale czemu Sródmieście z dzielnicą Osiek na czele, którą widzi każdy wjeżdzający do naszego pięknego miasta pozostaje ciągle jak 50 lat temu ?


Anuluj