UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
BEZ ŚCIEM proszę - W całości zgadzam się z Tobą, ale decydenci na Ratuszu zupełnie tego nie widzą z sobie tylko wiadomych nieoficjalnych powodów. Tu tylko zmiana wladzy pomoże. Pamiętam program zagospodarowania przestrzennego św. pamięci prezydenta Jerzego Wilka - Bloki - wieżowce w Srodmieściu, a domki jednorodzinne na peryferiach.