Wybrany wątek opinii

Ceny deweloperki w Elblągu poszły o 100% w górę w ciągu 6 lat (osiedle Sadowa - pierwszy budynek chodził po 3300 - 3600 zł/m2 w 2016 r. )Dziękujemy wam dzielni rządzący, dziękujemy Rado Polityki Pieniężnej!)
zz3@ww45 (2022.02.17)
@zz3@ww45 - NIE - to dzięki takiemu elektoratowi jak ty Elbląg upada, to ty i tobie podobni zniszczyliście to miasto.
(2022.02.17)
@zz3@ww45 - Bolszewicka forma socjalizmu kosztuje ! Kelner Pinokio przyniósł rachunek za dojną zmianę, od 2016,który dowcipnie nazwał wolskim wałem. Lud wyje z zachwytu w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym dumny z faktu, że zapłaci wysokie podatki pod nazwą składka zdrowotna. .. a inflacja nie przekroczy skromnych 20%. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2022.02.17)
@GłębokaMyśl - Skladka zdrowotna zostala podniesiona dla tych co duzo zarabiali a na nich placili miej zarabiajcy pewnie do tych pierwszych sie zaliczasz
waluciarz (2022.02.17)
Ja zniszczyłem to miasto? W jaki sposób zniszczyłem to miasto? :D "Ty i tobie podobni", czyli jacy? Z chęcią poznam szczegóły :D
@zz3@ww45 (2022.02.17)
@zz3@ww45 - Co ma RPP do cen mieszkań? To chyba developerzy złodziejsko ustalają takie ceny i ogromny popyt. W Gdańsku sprzedają się nawet za 25 tys. za m2.W Ełku czy Olsztynie nie dziwi 10 tys. za m2.W Elblągu jest jest względnie.
Marcin87 (2022.02.17)
@Marcin87 - Ustala stopy procentowe. Niskie stopy = tani kredyt = górka mieszkaniowa.
@zz3@ww45 (2022.02.17)
@zz3@ww45 - To prawda, a nawet za 2800zl, No ale tez ten sam deweloper postawił kolejne mieszkania np na ul Dąbrowskiego, gdzie cena za m2 to już 7900zl
MilaKa (2022.02.17)
@@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.
Alejaja (2022.02.17)
@zz3@ww45 - To były pierwsze mieszkania, tak deweloperzy robią potem ceny szybują. 6 lat policz tylko 5% roczny wzrost cen mieszkań to już masz 30% więcej, nie myl z inflacją. Inflacja jest wyliczana np. z cen mieszkań, buraków, soli i szyn kolejowych. Następna sprawa to, kto tam pracował za ile i na jakiej umowie.
(2022.02.17)
Powrót do komentarzy