A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzisiaj jest Dzień Kota. To zdecydowanie najważniejsza wiadomość tego dnia. Uprzejme uprasza się Portel o szczegółowy artykuł na ten temat.
@zz3@ww45 - Bolszewicka forma socjalizmu kosztuje ! Kelner Pinokio przyniósł rachunek za dojną zmianę, od 2016,który dowcipnie nazwał wolskim wałem. Lud wyje z zachwytu w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym dumny z faktu, że zapłaci wysokie podatki pod nazwą składka zdrowotna. .. a inflacja nie przekroczy skromnych 20%. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Va przygotowana wkrótce będzie kosztować 10 tys zł za metr w naszym strzeżonym mieście Elblągu. Teraz pójdzie szybko jak błyskawica
Kolejny pasterz przepełniony miłością i uwielbiający prawa boskie
Za wycieczki na Florydę i to Zjednoczonych Emiratów Arabskich pana Marszałka Senatu trzeba zapłacić. Przecież to tak ważne wizyty a nie jakieś włoczenie senatorów po cmentarzach na Ukrainie.
@Ceny - Skoro Cię stać na dom to nie marudź i kup.
@GłębokaMyśl - Skladka zdrowotna zostala podniesiona dla tych co duzo zarabiali a na nich placili miej zarabiajcy pewnie do tych pierwszych sie zaliczasz
@LucynaŁupina - Lucyna zdecyduj się, jesteś chłop czy baba, bo raz chciała byś, ale się boisz, drugi raz chciał byś, bo już się nie boisz. !! a może ogarnęła Cie już tęcza, czy udajesz tylko niemca?
Na tak małym terenie blok, zewnętrzny parking oraz ogródki dla parteru? Kuzwa jak?
Ci co najbardziej narzekają to przeważnie ci co nieźle zarabiają. Sam Tusk porównał siebie do tych biednych choć jak wszyscy wiemy należy do tych co bardzo dużo zarabia (kupił w prezencie torebkę za 30 tys złotych )Pewnie myśli że wszyscy emeryci zarabiają tyle samo co On i dlatego za jego rządów rewaloryzacje rent i emerytur były aż po 5-7 zł ????