A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
cudowne lata za Gierka a później już tylko ocet, tak się żyje na kredyt.
@@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.
@TeofilSkorupa - Widać, PedofilSkorupa zalozył drugie konto i dokonuje samopocieszenia, zresztą pewnie jak co wieczór przy obrazku świętego kaczyńskiego.
A plac zabaw będzie?
Kilkanaście lat temu wszystko było tańsze, bezrobocie na poziomie 20% osób w wieku produkcyjnym, zarobki w wysokości około 2000 na czarnucha, mniejszy popyt jak teraz. Dzisiaj gdzie nie pójdziesz do sklepu i o każdej godzinie pracy sklepu pełno klientów, a ludzie jęczą jak jest źle, chyba zapomnieliście jak wygląda bieda. Dzisiaj na samego pracownika trzeba wydać minimum 5000 brutto miesięcznie, Ukraińcy pracują na legalu, materiały poszły w górę, ziemia poszła w górę a Wy chcielibyście by mieszkania były po 3000 za m2.
@Ceny - Domek 120 m2 po 5 tys. za metr to 600 tys. plus do tego remont 300 tys. to jest 900 tys. równa się biznes stulecia. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego dolicz 50 % ceny zakupu jako koszt generalnego remontu to samo zastosowałem do rzeczonego domku.
@zz3@ww45 - To były pierwsze mieszkania, tak deweloperzy robią potem ceny szybują. 6 lat policz tylko 5% roczny wzrost cen mieszkań to już masz 30% więcej, nie myl z inflacją. Inflacja jest wyliczana np. z cen mieszkań, buraków, soli i szyn kolejowych. Następna sprawa to, kto tam pracował za ile i na jakiej umowie.
Sprzedaż działki przez Wróblewskiego za cenę 2 mieszkań to absolutny skandal i nadaje się to do prokuratury
@Upadły Harley - Zgłosiłeś to? Czy na komentarzu się skończyło?
Jerzy Lebioda w Gdańsku Przymorzu cena 12 k mieszkania za m2 z lat 70 do kapitalnego remontu