UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BEZ ŚCIEM proszę - W całości zgadzam się z Tobą, ale decydenci na Ratuszu zupełnie tego nie widzą z sobie tylko wiadomych nieoficjalnych powodów. Tu tylko zmiana wladzy pomoże. Pamiętam program zagospodarowania przestrzennego św. pamięci prezydenta Jerzego Wilka - Bloki - wieżowce w Srodmieściu, a domki jednorodzinne na peryferiach.


Anuluj