96
31.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kazdym kraju europejskim centra handlowe są zamknięte, małe sklepiki prywatne otwarte i tak być powinno!
@Np. - Wszystko można, tylko po co? Różnica jest taka, że np. w Anglii (w UK różne części królestwa posiadają różne ustawodawstwo w tej kwestii)pracujący w niedzielę i Bank Holidays otrzymują (zwykle, to jest kwestia bardziej uznaniowa i zależy od rozumu pracodawcy)dwu- lub nawet trzykrotnie wyższą stawkę za pracę w dzień wolny. Przy czym, taki pracodawca NIE MA PRAWA zmusić pracownika do przyjścia nawet w te lepiej płatne dni, tylko może go co najwyżej UPRZEJMIE POPROSIĆ! I czekać ewentualnej zgody. Wyobrażacie sobie takie sytuacje w dzisiejszej, barbarzyńskiej, dzikokapitalistycznej, zdziadziałej i rozprzedanej złodziejom Polsce? Bo ja mam całkiem niezłą i wyrobioną wyobraźnię, ale tego akurat, to jeszcze długo nie; [PS. Jak będziemy mieli takie związki zawodowe jak w UK czy Niemczech, to wtedy możemy wrócić do dyskusji, bo na razie - nie ma o czym:)] #jelity, #chciwość, #pazerność, #wyzysk, #szwindel, #profit, #tusk! #solaris, #SocRev, #strajk! #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.31)
Tylko w Polsce małe sklepiki mają często 200% wyższe ceny w niedzielę.
Np. (2022.01.31)
@Ciekawy - zdziwiłbyś się jaka jest wielka moja tolerancja. Nie jestem zwolennikiem P&S ale akurat uważam że to jest jedyna dobra rzecz którą zrobili. A kim ty k. .. a jesteś żeby twoje lenistwo wymuszało pracę innych ludzi. .. to właśnie Tobie brak tolerancji wyrozumiałości a na pewno wyobraźni jak żyją ludzie z drugiej strony "lady".
Il.ng (2022.01.31)
@RobertKoliński - Zajadły pisiorku nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Każdemu Bóg dał wolną wolę. Wg Ciebie ksiądz nie powinien zbierać tacy w niedziele bo to też jest zarobek i od którego nawet nie płaci podatku.
elblążanin48 (2022.01.31)
@RobertKoliński - Bo w UK, ludzie są godnie traktowani i godnie ZARABIAJĄ, Tu w Polsce jest bieda i jeszcze zamyka się tańsze sklepy (g. mnie obchodzi czyje, ale tańsze)i taki lewicowy działacz to jeszcze popiera. To jest Polska.
Np. (2022.01.31)
@Np. - Bez przesady, poza tym to tylko rezerwowa sytuacja bo i tak porzÄ…dne zakupy robi siÄ™ w piÄ…tek lub sobotÄ™! W tym kraju ostatnio robi siÄ™ jak na Bialorusi, a tak kiedyÅ› bylo fajnie i normalnie a jak bylo nienormalnie to tez bylo fajnie !
@RobertKoliński - Czy to Ty jesteś ten Skorupa?
Np. (2022.01.31)
@elblążanin48 - Boga nie ma, ogarnij się, orgioszurisie zapyziały:)A klechy POwinny oczywiście być słusznie oPOdatkowane takoż - jak każda oligarchia i wyzyskiwacze w tym nadwiślańskim raju:)#równość, #lewica, #RiGCz, #BekaZpatoprawicy, #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.31)
Cenzura.
RobertKoliński (2022.01.31)

info

1  
  2