A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kazdym kraju europejskim centra handlowe są zamknięte, małe sklepiki prywatne otwarte i tak być powinno!
Tylko w Polsce małe sklepiki mają często 200% wyższe ceny w niedzielę.
@Ciekawy - zdziwiłbyś się jaka jest wielka moja tolerancja. Nie jestem zwolennikiem P&S ale akurat uważam że to jest jedyna dobra rzecz którą zrobili. A kim ty k. .. a jesteś żeby twoje lenistwo wymuszało pracę innych ludzi. .. to właśnie Tobie brak tolerancji wyrozumiałości a na pewno wyobraźni jak żyją ludzie z drugiej strony "lady".
@RobertKoliński - Zajadły pisiorku nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Każdemu Bóg dał wolną wolę. Wg Ciebie ksiądz nie powinien zbierać tacy w niedziele bo to też jest zarobek i od którego nawet nie płaci podatku.
@RobertKoliński - Bo w UK, ludzie są godnie traktowani i godnie ZARABIAJĄ, Tu w Polsce jest bieda i jeszcze zamyka się tańsze sklepy (g. mnie obchodzi czyje, ale tańsze)i taki lewicowy działacz to jeszcze popiera. To jest Polska.
@Np. - Bez przesady, poza tym to tylko rezerwowa sytuacja bo i tak porzÄ…dne zakupy robi siÄ™ w piÄ…tek lub sobotÄ™! W tym kraju ostatnio robi siÄ™ jak na Bialorusi, a tak kiedyÅ› bylo fajnie i normalnie a jak bylo nienormalnie to tez bylo fajnie !
@RobertKoliński - Czy to Ty jesteś ten Skorupa?