A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - jakoś w Anglii do 16 są czynne - mozna, mozna.
@RobertKoliński - Skąd oni tych rozmówców nabrali. Jeden chce zalać sąsiadów po uszczelkę pędem ciśnie ludzie komedia. Psioczyli na sklepy seryjnie podpisujące umowy z kurierami a teraz okienko pogodowe otwiera się dla Poczty Polskiej. Piwko, fajki na holu głównym kto monopoliście zabroni. Lub sklep spożywczy w każdej firmie kurierskiej ale tylko w niedzielę. Fundacja Orgio. .. ortodoksyjna ale jaka postępowa, po tym niby skandalu nagle na ustach wszystkich, jak to finansowanie teraz podzielić od Kaczora, lubimy takie pikantne smaczki; )
Zabki nie należą do Rydzyka, nie powielaj lewackich wymysłów. Poczytaj kto jest włąścicielem Żabek
@Il.ng - Za kogo ty się k. .. .uważasz by mówić ludziom że muszą żyć tak jak Twoja szatańska sekta. Gdzie tolerancja ?
@666 - O wolne niedziele zawalczył NSZZ "Solidarność", którego jestem członkiem, proszę nie mieszać w to księży. W krajach ateistycznych jak Francja, Niemcy, Holandia, Luksemburg - hipermarkety i dyskonty są nieczynne, tak więc co do tego ma Kościół?Osobiście jestem zwolennikiem wolnych niedziel od handlu, ludzie jak szaleni latają z zakupami, które w dużym stopniu są zbędne i lądują w śmietniku, niedziela powinna być dla rodziny, to dzień święty.
@Adam J. - Twoja strata.
@Np. - nie masz czasu w tygodniu= zmień pracę. Czemu ja mam pracować w niedzielę, gdzie ruch i tak jest znikomy tylko dlatego, że egoiści ignoranci nie potrafią wymyślić sobie lepszego pomysłu na życie w niedzielę tylko spacer po centrum handlowym? W zrównoważonym systemie pracy niestety nie ma większego wynagrodzenia za pracę w niedzielę tylko wolny dzień w tygodniu, który jest dużo mniej warty niż w niedzielę. W tygodniu biedronki i inne takie potrafią być czynne do północy. - zapraszam.
@jaPolak - "Zabki nie należą do Rydzyka"- Umowa z jego uczelnią jest? A tylu ludzi nie może się mylić.
@Oddzielić sektę od panstwa - A kim jesteś?Określ się i nie ośmieszaj, uważasz siebie za lepszego od katoli?Moje gratulacje.
@Il.ng - Ależ nie musisz pracować w niedzielę - też zmień pracę