UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@elblążanin48 - Boga nie ma, ogarnij się, orgioszurisie zapyziały:)A klechy POwinny oczywiście być słusznie oPOdatkowane takoż - jak każda oligarchia i wyzyskiwacze w tym nadwiślańskim raju:)#równość, #lewica, #RiGCz, #BekaZpatoprawicy, #TaxTheRich!

RobertKoliński