Wybrany wątek opinii

Czytelnik sądzi, że owszem, było to wygodne, ale i bez tego da się żyć. Art. pierwszej potrzeby jak piwo czy papierosy zawsze w razie nagłej potrzeby można nabyć na stacji benzynowej.
(2022.01.31)
"Art. pierwszej potrzeby jak piwo czy papierosy"- dla Ciebie to artykuły pierwszej potrzeby? To lepiej nie pisz więcej. Państwo może zyskać na handlu w niedziele ogromne wpływy z podatków (najbardziej targowy dzień), ale lepiej kasować podatkami za wszystko, jak to mówicie - "prywaciarzy"- tylko skąd na wyborcze pincetplusy weźmiecie?
Np. (2022.01.31)
@Np. - I to jest właśnie tyPOwe prop-agit ujadanie patoprawicowego paleo-liberała, o którym już kiedyś wspominałem - hejt na klasę pracującą, POgardliwie określaną przez tych nie-ludzi per "pińcetplusy", a do tego klasyczny przykład pazerności i oligarchicznej chciwości, która za parę dodatkowych srebrników zaprzedałaby się i Lucyperowi nawet, o jego kumplu Mamonie już nawet nie mówiąc:)Do piekła. #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.31)
@Np. - A jak się zdenerwujesz i chcesz się uspokoić to sięgasz po papierosa czy po bułkę? Hęęę???
(2022.01.31)
@RobertKoliński - Zajadły pisiorku nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Każdemu Bóg dał wolną wolę. Wg Ciebie ksiądz nie powinien zbierać tacy w niedziele bo to też jest zarobek i od którego nawet nie płaci podatku.
elblążanin48 (2022.01.31)
@elblążanin48 - Boga nie ma, ogarnij się, orgioszurisie zapyziały:)A klechy POwinny oczywiście być słusznie oPOdatkowane takoż - jak każda oligarchia i wyzyskiwacze w tym nadwiślańskim raju:)#równość, #lewica, #RiGCz, #BekaZpatoprawicy, #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.01.31)
Stację benzynowe też powinny być zamknięte, zatankuj w sobotę. Pracownicy stacji benzynowych też mają rodziny, też chcą niedzielę wolną od handlu
Buuuu (2022.01.31)
@Buuuu - Wróć do tych słów jak będziesz miał zaplanowany powrót autem na niedzielę ponad 1000km.
(2022.01.31)
To zatankuj do karnista w sobotę na zapas
Buuuu (2022.01.31)
@RobertKoliński - czyli musisz uważać co by Lucyfer Lucyper abo lucyPOr nie upomniał się o ciebie za twoje marzenia
(2022.01.31)
@Buuuu - Idź poczytać sobie przepisy ile paliwa możesz przewozić w kanistrze.
Przechodzien (2022.02.02)
@elblążanin48 - To mało wiesz bucu PO wski i raz na zawsze ospie*** się od wiary nik ci nie karze chodzić do kościoła żeby nie PiS to dawno byś u murzyna gnój wywalał jako niewolnik
Mały patriota (2022.02.04)
Na upartego to się da żyć nawet bez prądu! Właśnie dzięki dobrej zmianie PISu była przerwa w dostawie prądu w całym mieście. Dziękuje, że rząd za mnie myśli, jak uprawiać seks i na które kolano klękać i że nie zapewnił rezerw energetycznych i że nie ma żadnej strategii energetycznej. Mają rację cofniemy się do epoki kamienia łupanego, a będziemy pokorniejsi i tylko do kościoła będą nas gnać w niedzielę, a w pozostałe dni praca za miskę ryżu.
(2022.02.08)
Powrót do komentarzy