UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Np. - Bez przesady, poza tym to tylko rezerwowa sytuacja bo i tak porządne zakupy robi się w piątek lub sobotę! W tym kraju ostatnio robi się jak na Bialorusi, a tak kiedyś bylo fajnie i normalnie a jak bylo nienormalnie to tez bylo fajnie !


Anuluj