UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ciekawy - zdziwiłbyś się jaka jest wielka moja tolerancja. Nie jestem zwolennikiem P&S ale akurat uważam że to jest jedyna dobra rzecz którą zrobili. A kim ty k. .. a jesteś żeby twoje lenistwo wymuszało pracę innych ludzi. .. to właśnie Tobie brak tolerancji wyrozumiałości a na pewno wyobraźni jak żyją ludzie z drugiej strony "lady".

Il.ng