UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin48 - Boga nie ma, ogarnij się, orgioszurisie zapyziały:)A klechy POwinny oczywiście być słusznie oPOdatkowane takoż - jak każda oligarchia i wyzyskiwacze w tym nadwiślańskim raju:)#równość, #lewica, #RiGCz, #BekaZpatoprawicy, #TaxTheRich!

RobertKoliński

Anuluj