UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin48 - Boga nie ma, ogarnij się, orgioszurisie zapyziały:)A klechy POwinny oczywiście być słusznie oPOdatkowane takoż - jak każda oligarchia i wyzyskiwacze w tym nadwiślańskim raju:)#równość, #lewica, #RiGCz, #BekaZpatoprawicy, #TaxTheRich!
RobertKoliński