UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zajadły pisiorku nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Każdemu Bóg dał wolną wolę. Wg Ciebie ksiądz nie powinien zbierać tacy w niedziele bo to też jest zarobek i od którego nawet nie płaci podatku.

elblążanin48

Anuluj