UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zajadły pisiorku nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Każdemu Bóg dał wolną wolę. Wg Ciebie ksiądz nie powinien zbierać tacy w niedziele bo to też jest zarobek i od którego nawet nie płaci podatku.
elblążanin48