UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Np. - Bez przesady, poza tym to tylko rezerwowa sytuacja bo i tak porzÄ…dne zakupy robi siÄ™ w piÄ…tek lub sobotÄ™! W tym kraju ostatnio robi siÄ™ jak na Bialorusi, a tak kiedyÅ› bylo fajnie i normalnie a jak bylo nienormalnie to tez bylo fajnie !