26
27.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Handel i usługi mają tu rację bytu, tyle, że zarabia się głównie w sezonie, gdy są turyści i imprezy. Na duże zyski, zwłaszcza gdy miasto się zwija, liczyć tu nie można. Jest to inwestycja dla osoby, która ma inne biznesy, by w razie potrzeby do tego nowego dołożyć.
(2022.01.27)

info

4  
  1
@RobertKoliński - tak jak rozliczono poprzednią władzę ludową. A do piekła może leni, albo do przymusowej pracy
(2022.01.27)
Koliński - wiaderko, łopata. .. i do roboty. Puste gadanie nie wystarczy.
(2022.01.27)

info

11  
  2
@RobertKoliński - Jak wyglądała starówka za czasów władzy ludowej? Ponownie pan proponujesz takie zmiany? Mandarynki i banany na święta. No nie dla europarlamentarzystów. Może i jakiś burżuazyjny samochód by się trafił.
(2022.01.27)
Bardzo dobrze, choc, jak zwykle z opóznieniem. Jest pytanie od czytelników - Kiedy teren po Tortudze do ścian hali dawnego Zamechu, obecnie Kromet będzie zagospodarowany /sprzedany /zabudowany i czemu zagospodarowywanie wolnych przestrzeni Srodmieścia, Starówki i Wyspy Spichrzów 76 lat po wojnie trwa tak dlugo ?
(2022.01.27)

info

14  
  1
Tu powinien być odbudowany dawny ciag kamieniczek.
(2022.01.27)
Przecież napisali ze część kamienic zostanie odtworzona.
Cvb (2022.01.27)
Wielkie brawa za chęć rekonstrukcji dawnych fasad kamienic. Nareszcie komuś w UM zależało na wyglądzie starówki.
frrrrrr (2022.01.27)

info

8  
  2
Pójdzie jak developer wezmie na siebie kredyt mieszkaniowy z nowym oprocentowaniem hahaha
(2022.01.27)

info

8  
  0
@RobertKoliński - A tych z władzy ludowej morderców Polaków dręczycieli robotników kto w końcu rozliczy? Kto w końcu ciebie rozliczy za propagowanie komunizmu wychwalanie niejednokrotnie samego Stalina Dzierźyńskiego i wielu innych zbrodniarzy? Kto rozliczy ponad 50 lat cierpienia pod jażmem komunizmu? Kto i kiedy rozliczy lewaków żyjących na rachunek społeczeństwa? Kto ciebie rozliczy za bluzgi wyzwiska ciągle pomawianie oskarżanie mieszanie z błotem ludzi tylko dlatego że dzieki swojej ciężkiej pracy mają ciut więcej od ciebie?
(2022.01.27)