UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Jak wyglądała starówka za czasów władzy ludowej? Ponownie pan proponujesz takie zmiany? Mandarynki i banany na święta. No nie dla europarlamentarzystów. Może i jakiś burżuazyjny samochód by się trafił.