UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Jak wyglądała starówka za czasów władzy ludowej? Ponownie pan proponujesz takie zmiany? Mandarynki i banany na święta. No nie dla europarlamentarzystów. Może i jakiś burżuazyjny samochód by się trafił.


Anuluj