UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Handel i usługi mają tu rację bytu, tyle, że zarabia się głównie w sezonie, gdy są turyści i imprezy. Na duże zyski, zwłaszcza gdy miasto się zwija, liczyć tu nie można. Jest to inwestycja dla osoby, która ma inne biznesy, by w razie potrzeby do tego nowego dołożyć.