UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, choc, jak zwykle z opóznieniem. Jest pytanie od czytelników - Kiedy teren po Tortudze do ścian hali dawnego Zamechu, obecnie Kromet będzie zagospodarowany /sprzedany /zabudowany i czemu zagospodarowywanie wolnych przestrzeni Srodmieścia, Starówki i Wyspy Spichrzów 76 lat po wojnie trwa tak dlugo ?


Anuluj