UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, choc, jak zwykle z opóznieniem. Jest pytanie od czytelników - Kiedy teren po Tortudze do ścian hali dawnego Zamechu, obecnie Kromet będzie zagospodarowany /sprzedany /zabudowany i czemu zagospodarowywanie wolnych przestrzeni Srodmieścia, Starówki i Wyspy Spichrzów 76 lat po wojnie trwa tak dlugo ?