UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Jak wyglądała starówka za czasów władzy ludowej? Ponownie pan proponujesz takie zmiany? Mandarynki i banany na święta. No nie dla europarlamentarzystów. Może i jakiś burżuazyjny samochód by się trafił.