UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie brawa za chęć rekonstrukcji dawnych fasad kamienic. Nareszcie komuś w UM zależało na wyglądzie starówki.
frrrrrr
Wielkie brawa za chęć rekonstrukcji dawnych fasad kamienic. Nareszcie komuś w UM zależało na wyglądzie starówki.
frrrrrr