UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie brawa za chęć rekonstrukcji dawnych fasad kamienic. Nareszcie komuś w UM zależało na wyglądzie starówki.

frrrrrr

Anuluj