UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Handel i usługi mają tu rację bytu, tyle, że zarabia się głównie w sezonie, gdy są turyści i imprezy. Na duże zyski, zwłaszcza gdy miasto się zwija, liczyć tu nie można. Jest to inwestycja dla osoby, która ma inne biznesy, by w razie potrzeby do tego nowego dołożyć.