UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze, choc, jak zwykle z opóznieniem. Jest pytanie od czytelników - Kiedy teren po Tortudze do ścian hali dawnego Zamechu, obecnie Kromet będzie zagospodarowany /sprzedany /zabudowany i czemu zagospodarowywanie wolnych przestrzeni Srodmieścia, Starówki i Wyspy Spichrzów 76 lat po wojnie trwa tak dlugo ?