26
27.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przeczytałem: 'mamy świetny pomysł, tylko ktoś to musi zrobić za nas, za swoje pieniądze i na działce, którą kupi od nas'. Dopiero po 15,a ktoś już jedzie na niezłej bani. To efekt home office, że ludzie piją od rana udając, że pracują.
Mjr.Tom (2022.01.27)

info

4  
  2
Wincej budynkuff mniej parkinguff!
PiesekLeszek (2022.01.27)

info

3  
  1
Ale robią na złość nam, no I PIS - owi. Zdrój I kolej w sąsiedztwie portu zlilwidowali, TERAZ wystawiają na sprzedaży tereny JAK piszą sami, należące do portu, że też PIS to toleruje, to jest czysta dywersja, pokazują gdzie mają rządzących I uprawiają bezkarną samowolkę. .wróbelki
PodZiobro. (2022.01.28)

info

3  
  0
@RobertKoliński - bo pierniczysz czy po czy
gośćcopojajkachsiędrapie (2022.01.28)
wybudujcie seminarium będzie blisko do akwarium
(2022.01.28)

info

0  
  0
No po co się sprzedaje, ano po to, żeby mieć za co coś kupić.
(2022.01.29)

info

0  
  0