A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przeczytałem: 'mamy świetny pomysł, tylko ktoś to musi zrobić za nas, za swoje pieniądze i na działce, którą kupi od nas'. Dopiero po 15,a ktoś już jedzie na niezłej bani. To efekt home office, że ludzie piją od rana udając, że pracują.
Wincej budynkuff mniej parkinguff!
Ale robią na złość nam, no I PIS - owi. Zdrój I kolej w sąsiedztwie portu zlilwidowali, TERAZ wystawiają na sprzedaży tereny JAK piszą sami, należące do portu, że też PIS to toleruje, to jest czysta dywersja, pokazują gdzie mają rządzących I uprawiają bezkarną samowolkę. .wróbelki
@RobertKoliński - bo pierniczysz czy po czy
wybudujcie seminarium będzie blisko do akwarium
No po co się sprzedaje, ano po to, żeby mieć za co coś kupić.