Wybrany wątek opinii

Kolejna instytucja publiczna spuszczona przez ratuszowych barbarzyńców w lib-toalecie, co za patałachy. .. Jak długo jeszcze POzwolimy jako obywatele rabować miasto z publicznego majątku tym ratuszowym darmozjadom, wyprzedawczykom złodziejskim i nieudacznikom daremnym a załganym? #tePytania
RobertKoliński (2022.01.27)
@RobertKoliński - Jak wyglądała starówka za czasów władzy ludowej? Ponownie pan proponujesz takie zmiany? Mandarynki i banany na święta. No nie dla europarlamentarzystów. Może i jakiś burżuazyjny samochód by się trafił.
(2022.01.27)
Powrót do komentarzy