132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LucynaŁupina - Śnięte słowa pani Lucyno. .. śnięte słowa. .. To może GM już dziś za te śmietankowe frykasy podziękuje.
GłębokaMyśl (2022.01.19)
@Halina Pierzyna - Halinka witam na pokładzie. Nas ludzi dobrej woli jest więcej !!!!
LucynaŁupina (2022.01.19)
Specjalista od basenów. Doradca dyrektor z zawodu dyrektor też. Wszystkie rozumy pozjadali, to po co jakieś konsultacje? To inżynier najwyższych lotów, trzeba mu zaufać, a po oddaniu czegokolwiek klaskać, czapkować i machać ogonkiem. Ponad 160 atrakcji. .. no czeski film normalnie. Gratuluję wszystkim, którzy mu zaufali.
(2022.01.19)

info

16  
  1
@GłębokaMyśl - Śmietanka po nocach ci się już śni. Będzie pięknie ! Tu jest ściernisko ale będzie San Frasisco !
LucynaŁupina (2022.01.19)
@LucynaŁupina - Teofil ogarnij sie
Przekopnik (2022.01.19)
Nieeeee. Etap drugi albo trzeci to tor Kalbar, na którym bardzo często stoi woda. Bo zamiast zmodernizować lodowisko kryte, to uparł się na tor. .. bez zadaszenia. .. przy rok w rok ocieplającym się klimacie. O rosnących cenach za energię elektryczną nie wspomnę. Proszę dopisać jeszcze jeden etap.
(2022.01.19)

info

7  
  2
@LucynaŁupina - Gorączka czy covid ? wszystko dobrze? Chyba potrzebujesz pomocy specjalisty.
omotenas (2022.01.19)
odwołać tego człowieka jak najszybciej bo szkodzi miastu. kilka brodzikow na zawsze zablokuje rewitalizacje glownego basenu. mielismy perełke na skale europy a on zrobi z tego brodzik na skale 3 gwiazdkowego hotelu. Elblag potrzebuje duzego zbiornika sprotowo rekreacyjnego na swiezym powietrzu. cos na skale pasleckiego zbiornika z plaza, pomostami nadajacego sie do plywania. niemcy w latach 30 ubieglego wieku potrafili to utrzymac w porzadku a dzis nieudacznicy doprowadzili to do ruiny i chca przeksztalcic w brodzik. szok!
przyjezdny (2022.01.19)

info

22  
  2
I czy będzie riposta radnego "niezależnego"Tołwińskiego założyciela NE 2.0,przebierającego nogami do prezydentury?
kkk (2022.01.19)

info

5  
  1
@LucynaŁupina - Gdzie tam, już mamy San Francisco i tylko ślepi tego nie widzą! Teraz podążamy w stronę Pekinu - uwaga Chiny here we come oraz Yes we can.
Abnegat (2022.01.19)