UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
odwołać tego człowieka jak najszybciej bo szkodzi miastu. kilka brodzikow na zawsze zablokuje rewitalizacje glownego basenu. mielismy perełke na skale europy a on zrobi z tego brodzik na skale 3 gwiazdkowego hotelu. Elblag potrzebuje duzego zbiornika sprotowo rekreacyjnego na swiezym powietrzu. cos na skale pasleckiego zbiornika z plaza, pomostami nadajacego sie do plywania. niemcy w latach 30 ubieglego wieku potrafili to utrzymac w porzadku a dzis nieudacznicy doprowadzili to do ruiny i chca przeksztalcic w brodzik. szok!
przyjezdny