UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieeeee. Etap drugi albo trzeci to tor Kalbar, na którym bardzo często stoi woda. Bo zamiast zmodernizować lodowisko kryte, to uparł się na tor. .. bez zadaszenia. .. przy rok w rok ocieplającym się klimacie. O rosnących cenach za energię elektryczną nie wspomnę. Proszę dopisać jeszcze jeden etap.