132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na uwage zasluguje fakt ze ktos z ratusza wydal nakaz prowadzenia segregacji sanitarnej w crw dolinka co jest bezprawne. teraz segreguje sie tam ludzi na tych ktorzy poddali sie experymentowi medycznemu i na tych myslacych ktorzy sie temu nie poddali. ci drudzy sa tam traktowani jako klientela trzeciej kategorii gorszego sortu. kobiety na kasie pytaja o prywatne medyczne sprawy. czy redakcja sie tym zajmie?
przyjezdny (2022.01.19)

info

6  
  10
Projekt przedstawiony przez elbląski ratusz pod wodzą prezydenta Wróblewskiego Witolda (b. PSL, KW WWW), jest niczym innym, jak wyborczym bublem przygotowanym na szybko a na tzw. odwal, a to z tej oczywistej przyczyny, że wielkimi krokami zbliżają się wybory i czymś trzeba będzie marudnemu suwerenowi roszczeniowe buzie zapchać, skoro innych sukcesów tej ekipy kompletnie brak. Liczny i wciąż rosnący zbiór, stanowi natomiast komplet POrażek tej nieudolnej, działającej wyłącznie w interesie bogatych liberałów i lokalnej oligarchii ekipy. Najkrócej: 1.Połączono - nieudolnie - najlepszą z dotychczasowych, publiczną koncepcję uczynienia z b. basenu tzw. eko-jeziorka miejskiego (dziękujemy Obywatelki i tow. Koliński!:), z nieudolną koncepcją ratusza zrobienia tam mini-brodzików dla kameralnych liberałów. 2.Ktoś ewidentnie POszedł PO rozum do głowy w ratuszu (choć się bardzo nie nachodził)i przyznano w projekcie pośrednio rację tow. Kolińskiemu, który od razu mówił, że zbiornik retencyjny ma być przy Spacerowej a nie w lesie, niestety szatkując przy tym bez sensu a POtrzeby teren niecki basenu, żeby i oligarchii, i patodeweloperce zrobić dobrze (Dramat na Dolince, dramat na "wojskowym"). (. .. )[1/2]
RobertKoliński (2022.01.19)

info

16  
  4
(. .. )3.W artykule stoi, że "Na piątą część władze miasta mają dokumentację, przygotowaną kilka lat temu przez firmę z Gliwic"- niech ktoś, kto ma dostęp do tej tajnej dokumentacji sprawdzi z łaski swojej, czy w dalszym ciągu nie figuruje tam np. 12 agregatów do hali sportowej nieistniejącej w jakichkolwiek dostępnych obywatelom planach (łączny koszt: 8 mln zł), bo jak ostatnio (dawno)sprawdzałem, to tak tam napisano. A to jest zwykły szwindel i korupcja. 4.Generalnie i kończąc, iż mi robota leży, to projekt zaprezentowany dziś przez ratusz jest łabędzim śpiewem ratuszowego nieudacznictwa i ostatnim krzykiem projektanckiej nieudolności a totalnej prowizorki, którego jedynym zadaniem jest zaistnieć jako rzekoma alternatywa wobec projektu społecznego i wyprowadzić publiczne pieniądze. Nie niesie on ze sobą żadnych pozytywnych, rozwojowych, pro-społecznych, ani nawet estetycznych wartości i treści. Do piekła, najlepiej razem z całą tą daremną, neoliberalną ratuszową ekipą. #SocRev
RobertKoliński (2022.01.19)

info

10  
  4
Chirurgia szczękowa szpital wojewódzki. Banda nieudaczników. Wieczerzak na czele i bierze w łapę
Kierownik (2022.01.19)

info

5  
  1
Gdzie są posłowie i senatorowie, gdzie rada miasta, gdzie NSZZ Solidarność ? Wszyscy czekaja jak nam to miasto sklajstruja na miare z przeproszeniem - Małdyt czy Moraga ?
(2022.01.19)

info

19  
  1
@RobertKoliński - Weź Ty jyz spadaj stąd precz do roboty
(2022.01.19)
@RobertKoliński - Przecież to Ty jesteś największym szkodnikiem jak każdy komunista Przecież to Ty jesteś największym darmozjadem żerującym na ciężko pracującym społeczeństwie
(2022.01.19)
w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach
Fhji (2022.01.19)
Ależ mamy bu. ca prezydenta. Żenada. Nie będę konsultować bo co tu konsultować?
Phihihi (2022.01.19)

info

14  
  2
jakim cudem tak głupi ludzie pracują w UM. .. .. wiem bo z prywatnych firm wylecieliby z hukiem
??? (2022.01.19)

info

15  
  1