UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieeeee. Etap drugi albo trzeci to tor Kalbar, na którym bardzo często stoi woda. Bo zamiast zmodernizować lodowisko kryte, to uparł się na tor. .. bez zadaszenia. .. przy rok w rok ocieplającym się klimacie. O rosnących cenach za energię elektryczną nie wspomnę. Proszę dopisać jeszcze jeden etap.