UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

odwołać tego człowieka jak najszybciej bo szkodzi miastu. kilka brodzikow na zawsze zablokuje rewitalizacje glownego basenu. mielismy perełke na skale europy a on zrobi z tego brodzik na skale 3 gwiazdkowego hotelu. Elblag potrzebuje duzego zbiornika sprotowo rekreacyjnego na swiezym powietrzu. cos na skale pasleckiego zbiornika z plaza, pomostami nadajacego sie do plywania. niemcy w latach 30 ubieglego wieku potrafili to utrzymac w porzadku a dzis nieudacznicy doprowadzili to do ruiny i chca przeksztalcic w brodzik. szok!

przyjezdny